روزنامه سیاسی ، اجتماعی ، اقتصادی و فرهنگــی
 -  - 
28 فروردین 1397  |  فرهنگ و هنر  |  کد خبر: 45850
0
0
بعد از حضور کوتاه در سریال «بازی تاج و تخت»
اد شیرن خواننده برنده جایزه گرمی با دنی بویل همکاری می‌کند
اد شیرن خواننده، ترانه‌سرا و بازیگر انگلیسی این روزها مشغول مذاکره است تا با پروژه جدید دنی بویل که یک کمدی موسیقی‌محور است، همکاری کند. هنوز به طور رسمی اعلام نشده که شیرن 27 ساله
قرار است موسیقی این کمدی را بسازد یا مقابل دوربین بویل ایفای
نقش کند. شیرن در سال 2016 موفق به دریافت دو جایزه گرمی در عرصه موسیقی شد.
با این حال به نوشته ددلاین، بعد از حضور کوتاه او در سریال «بازی تاج و تخت» در نقش یکی از سربازان لنیستر و همچنین فیلم «نوزاد بریجت جونز»، هیچ بعید نیست فیلمساز انگلیسی قصد داشته باشد از شیرن به عنوان بازیگر استفاده کند.
شیرن بازی در دو سریال تلویزیونی دیگر شامل «جلاد حرامزاده» محصول شبکه اف ایکس و همین‌طور سریال استرالیایی «خانه و دور از خانه» را در کارنامه دارد. بویل تصمیم دارد پروژه جدیدش را بر اساس فیلمنامه‌ای از ریچارد کرتیس نویسنده و کارگردان کمدی عاشقانه «عشق حقیقی» مقابل دوربین ببرد.
شیرن با انتشار دو ترانه «شکل تو» و «قلعه روی تپه» که به سومین آلبومش تعلق دارد، بیش از پیش در میان هواداران موسیقی به شهرت رسید. او تجربه اجرا در کنار التون جان اسطوره موسیقی انگلستان را نیز در کارنامه دارد.
علاوه بر این، بویل این روزها با همکاری جان هاج مشغول کار بر روی فیلمنامه دنباله بعدی «جیمز باند» است. کارگردان پرمشغله انگلیسی همچنین سریال جنایی «اعتماد/ Trust» را به مرحله پس از تولید رسانده است. سریال تلویزیونی بویل از شبکه اف ایکس روی آنتن خواهد رفت.
استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع میباشد. طراحی و اجرا توسط: هنر رسانه